10 χρόνια απ’ την ίδρυση του Σωματείου μας. Μεγάλο live στις 20/04

Φέτος, με τη συμπλήρωση 10 χρόνων από την ίδρυση του Σωματείου, θέλουμε να τιμήσουμε με το καλύτερο τρόπο το σωματείο μας, τους ίδιους τους εργαζόμενους αλλά και τους αγώνες που δώσαμε όλα αυτά τα χρόνια μέσα από αυτό, ως το πραγματικό αποκούμπι των εργαζομένων.

Το σωματείο αναλαμβάνει τη πρωτοβουλία να πραγματοποιήσει live για τα 10 χρόνια από την ίδρυσή του!

Στη προσπάθεια αυτή κάνουμε ανοιχτό κάλεσμα σε όλους τους εργαζόμενους που ασχολούνται με τη μουσική, παίζουν σε συγκροτήματα, κάνουν stand-up comedy ή ασχολούνται γενικότερα με την καλλιτεχνική δημιουργία να πάρουν μαζικά μέρος στο live μας το Σάββατο 20 Απρίλη.

Να κάνουμε  ένα live των εργαζομένων από τους ίδιους τους εργαζόμενους που θα το θυμόμαστε!

Τρόποι επικοινωνίας για δήλωση συμμετοχής:

Τηλεφωνικά:

Γεωργάκης Θωμάς, αντιπρόεδρος Δ.Σ. (Χαλάνδρι) 6985699195